No products in the cart.
Item(s) left: 0
| Brand | Vivo |
| Model | Y21 5G |
| Variant | 8GB RAM + 128GB Storage |
| Colour | Midnight Blue |
| Brand | Vivo |
| Model | Y21 5G |
| Variant | 8GB RAM + 128GB Storage |
| Colour | Midnight Blue |
| Operating System | Android (Funtouch / OriginOS based) |
| Network | 5G + 4G VoLTE |
| Processor | MediaTek Dimensity (5G series chipset) |
| RAM | 8GB (+ Virtual RAM support) |
| Storage | 128GB |
| Processor | MediaTek Dimensity (5G series chipset) |
| RAM | 8GB (+ Virtual RAM support) |
| Storage | 128GB |
Reviews
There are no reviews yet.