No products in the cart.
Item(s) left: 0
| Brand | Vivo |
| Model | Y21 5G |
| Variant | 6GB RAM + 128GB Storage |
| Colour | Champagne Gold |
| Brand | Vivo |
| Model | Y21 5G |
| Variant | 6GB RAM + 128GB Storage |
| Colour | Champagne Gold |
| Operating System | Android (latest OriginOS / Funtouch based) |
| Network | 5G + 4G VoLTE |
| Processor | MediaTek Dimensity 6300 |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 50MP (Primary) |
| Front Camera | 8MP |
Reviews
There are no reviews yet.