No products in the cart.
Item(s) left: 0
| Brand | Vivo |
| Model | Y11 5G |
| Variant | 4GB RAM + 128GB Storage |
| Colour | Champagne Gold |
| Operating System | Android 16 (OriginOS / Funtouch based) |
| Processor | MediaTek Dimensity 6300 |
| CPU | Octa Core |
| Brand | Vivo |
| Model | Y11 5G |
| Variant | 4GB RAM + 128GB Storage |
| Colour | Champagne Gold |
| Operating System | Android 16 (OriginOS / Funtouch based) |
| Processor | MediaTek Dimensity 6300 |
| CPU | Octa Core |
| RAM | 4GB (+ Extended RAM) |
| Storage | 128GB |
| Expandable Storage | Yes |
| Display Type | LCD |
| Screen Size | 6.74 inches |
| Resolution | 1600 × 720 pixels |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Brightness | Up to 1200 nits |
| Rear Camera | 13MP + 0.08MP |
| Front Camera | 5MP |
| Camera Setup | Dual Rear, Single Front |
Reviews
There are no reviews yet.