No products in the cart.
| Operating System | Android 16 with One UI 8.5 |
| RAM Memory Installed | 8 GB |
| Processor Series | Exynos 1480 S5E8845 |
| Processor Speed | 2.75 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Colour | Gray |



| Operating System | Android 16 with One UI 8.5 |
| RAM Memory Installed | 8 GB |
| Processor Series | Exynos 1480 S5E8845 |
| Processor Speed | 2.75 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Colour | Gray |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Connector Type | USB Type C |
| Form Factor | Bar |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Human Interface Types | Touchscreen |
Reviews
There are no reviews yet.