Subtotal: ₹39,300.00
Subtotal: ₹39,300.00
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Subtotal: ₹39,300.00
| Brand | Haier |
| Model Name | 2.0 Ton Inverter Split AC |
| Model Number | HSA-24KHD-RAI3NB |
| Type | Split AC |
.webp)
| Brand | Haier |
| Model Name | 2.0 Ton Inverter Split AC |
| Model Number | HSA-24KHD-RAI3NB |
| Type | Split AC |
| Technology | Inverter |
| BEE Star Rating | 3 Star |
| Capacity | 2.0 Ton |
| Cooling Capacity | 6200 W |
| ISEER | 3.8 – 4.0 |
| Compressor Type | Inverter Rotary |
| Refrigerant | R32 |
| Ambient Temperature | Up to 52°C |
| 1 Ton Inverter Split AC, 3 Star Rating |
| Copper Condenser |
| 1 Year Comprehensive Warranty, 9 Years Warranty on Compressor |
| For Rooms up to 130 sq.ft |
| Power Consumption: 1100 Watts |
| Refrigerant: R32 |
| 7-in-1 Convertible, Anti-Dust Filter |
| 1 Ton Split AC, 3 Star Rating |
| Copper Condenser |
| 1 Year Comprehensive Warranty, 5 Years Compressor Warranty |
| For Rooms up to 120 sqft |
| Power Consumption: 905 Watts |
| Refrigerant: R-32 |
| Stabilizer Free Operation, Active Dehumidifier |
| Brand | Voltas |
|---|---|
| Model | 185V Vectra Elite |
| Capacity | 1.5 Tons |
| Annual Energy Consumption | 4900 Watts |
| Noise Level | 45 dB |
| Installation Type | Split System |
| Part Number | 185V Vectra Elite |
| Form Factor | convertible |
| Special Features | Remote Controlled, Dust Filter |
| Colour | White |
| Control Console | remote control |
| Voltage | 230 Volts |
| Wattage | 4900 Watts |
| Certification | Energy Star |
| Material | Plastic |
| Included Components | 1 Indoor Unit, 1 Outdoor Unit, 3 m Length Inter Connecting Copper Pipe, 1 Remote, 1 Manual, 1 Warranty Card |
| Batteries Required | No |
| Manufacturer | Voltas Limited |
| Country of Origin | India |
| 1 Ton Inverter Split AC, 3 Star Rating |
| Copper Condenser |
| 1 Year Comprehensive Warranty, 9 Years Warranty on Compressor |
| For Rooms up to 130 sq.ft |
| Power Consumption: 1100 Watts |
| Refrigerant: R32 |
| 7-in-1 Convertible, Anti-Dust Filter |
Subtotal: ₹39,300.00



Reviews
There are no reviews yet.